Honor of Kings
Oyunlar

Honor of Kings

1Kategoriler

Honor of Kings

💎 Honor of Kings — Elmas | Freeshop.az

Freeshop.az, Honor of Kings için orijinal oyun içi para, paket ve bonusları sunar.

Sipariş otomatik işlenir: ödemeden sonra ürün doğrudan oyun hesabınıza aktarılır. Genellikle 1–5 dakika sürer ve gece saatlerinde de çalışır.

🔥 Neden Freeshop.az?

✅ Resmî ve güvenli kaynak — hesabınız için risk yok
✅ Otomatik teslimat — 1–5 dakika, 7/24
✅ 3 farklı seçenek — 0,70 ₼ ile 7,00 ₼ arası
✅ Bakiyeden anında ödeme, başarısız siparişte para iadesi
✅ 7/24 canlı destek

📌 Nasıl sipariş verilir?

1. Aşağıdaki listeden istediğiniz paketi seçin.
2. Oyun ID’nizi (gerekiyorsa sunucu bilgisini) girin.
3. Bakiyenizden ödeme yapın — sipariş hemen işlenmeye başlar.
4. Ürün hesabınıza aktarıldığında bildirim alacaksınız.

❓ Sorunuz mu var? WhatsApp ve canlı sohbet ile 7/24 destek alın.

Sıkça Sorulan Sorular

Honor of Kings nasıl satın alınır?
Bu sayfadan istediğiniz paketi seçin, oyun ID’nizi girin, “Satın al” düğmesine basın ve bakiyenizden ödeme yapın. Ürün 1–5 dakika içinde doğrudan oyun hesabınıza aktarılır. Kayıt olmak ve bakiye yüklemek yalnızca birkaç dakika sürer.
Honor of Kings siparişi ne kadar sürer?
Sipariş otomatik işlenir ve genellikle 1–5 dakika sürer. Sistem 7/24 çalışır, gece saatlerinde de sipariş verebilirsiniz. Nadiren tedarikçi tarafında gecikme olursa sipariş sıraya alınır ve tamamlanınca bildirim alırsınız.
Honor of Kings fiyatları ne kadar?
Şu anda 3 farklı paket mevcut — en ucuzu 0,70 ₼, en pahalısı 7,00 ₼. En avantajlı başlangıç “16 Tokens” paketidir (0,70 ₼). Bu sayfadaki fiyatlar her zaman günceldir, gizli ek ücret yoktur.
Honor of Kings satın almak güvenli mi?
Evet. Tüm ürünler resmî tedarikçilerden gelir ve yükleme resmî sistem üzerinden yapılır. Hesap şifrenizi asla istemiyoruz — yalnızca oyun ID’si gereklidir. Freeshop.az binlerce müşteriye hizmet veriyor ve her sipariş kayıt altına alınıyor.
Sipariş başarısız olursa param iade edilir mi?
Evet. Sipariş herhangi bir nedenle tamamlanamazsa tutar otomatik olarak bakiyenize iade edilir — ayrıca başvurmanıza gerek yoktur. Bakiyenizi başka herhangi bir ürüne harcayabilirsiniz. Sorunuz olursa 7/24 canlı destek ve WhatsApp hizmetinizdedir.
Bakiyemi hangi yöntemlerle yükleyebilirim?
Bakiyenizi banka kartı, m10, Portmanat, Emanat, Million, Kontur, ABB, Rabitebank, Yelo, Xalq Bank ve banka havalesi ile yükleyebilirsiniz. Bakiye yüklendikten sonra Honor of Kings ve sitedeki diğer tüm ürünleri tek tıkla alabilirsiniz.
Oyun ID’mi nereden bulabilirim?
Oyun ID’si genellikle oyunun içindeki profil bölümünde gösterilir. Profilinizi açın — adınızın altındaki sayı sizin ID’nizdir. ID’yi yanlış girerseniz ürün başka bir hesaba gidebilir, bu yüzden göndermeden önce tekrar kontrol edin.

Səbət

Səbət boşdur